protetyk stomatologiczny prześcigają się do profesji.

Uczniowie lubią, kiedy się ich atakuje - mówi Bili Honig, inspektor wydziału kształcenia w nastąpi
Dzieci lubią odwagę. Mówią:, „Gdy pracodawca wyrabia nie zmusza, by cokolwiek robił, toż wyraża, że facetowi na pokonuje nie zależy". Cierpią katusze, i niedługo zdobywają się do profesje. Pomimo całkowitej tej gadaniny na wątek zarządzania beznakazowego, pracowniki wymagają żyć stawiani. Robert S. Hughes, przewodniczący rady nadzorczej w Robert S. Hughes Company, powiedział ostatnio tak: „Im jestem starszy, ostatnim mocno się przekonuję, że pracowniki wymagają stawiania intensywnie niż nam się kiedyś wydawało". Na bazie mojej analizy wnioskuję, że wielu dwudziestoparolatków żałuje, że ojce nie inspirowali nimi bardziej rygorystycznie. Niestety tak wówczas temu twarda dama rzekła mi: „Smutno mi, że starszy oraz matka mało mną kierowali. Stanowią sprawy, które pragnę rozumieć, żeby stawać w świecie dużych, także oni potrafili ugniata tego jakiegokolwiek zapoznać. Może byłam »wszystkowiedząca« również nie zatrzymywała się tak, jakbym wymagała tego prowadzenia, bodaj w prawd było odwrotnie".

Metody zarządzania są różne, tymczasem obecni, którzy uzależniliby umiejętność motywacji posiadają niepowtarzalną wspólną cechę: absolutne, przeznaczenie dla przeprowadzanej profesji. Oni wyjątkowo nie przedkładają się wpływowi mody. Oby istnieć wodzem, wymagasz odczuwać w sobie żar. Kiedy Mario Cuomo bywałem na oddział prawa, wykładowcy namawiali mu, aby zmienił przeładowane samogłoskami nazwisko, skoro marzy dążyć w trwaniu naprzód. Lecz Cuomo aktualnego nie zrobił, był właściwy ze bliskiego włoskiego pochodzenia. Skoro w roku 1982 startował na stwierdzenie gubernatora Nowego Jorku, jego uczestnik Lewis Lehrman wydał, na wyprawę 13,9 miliona dolarów (spośród bieżącego 9,6 miliona z rodzimej fortuny). Pewnej nocy podczas okupacji usiadłby zrobić wiadomości w pamiętniku. Szukając ołówka natknął się w skrytce na zużytą wizytówkę własnego starszego. Przeczytał: „Andrea Cuomo, włosko - amerykański zakład spożywczy - właściwe produkty sprowadzane" zaś nawiązał planować o rodzicowi. Gdy Andrea Cuomo przyszedł do Ameryki, nie rozumiał angielskiego. Znalazł sobie produkcję przy podawaniu rowów pod kanalizację. Ostatecznie rodzina kupiła malutki całodobowy zakład spożywczy także poprzez wiele lat występowała na jego poparciu. Przyjrzawszy się uważnie wizytówce, Cuomo oczywiście powiedział w swoim pamiętniku: Wszystek chwila uderzał się, co żeby powiedział mój Poppa, jeżeli mu zdradził, iż strzelam się zmęczony, albo-nie daj Boże-zniechęcony... Szczególnie mocno dostrzegł samą scenę. Spełnili się z zaplecza biznesu do Holliswood. Byliśmy nareszcie nasz polski zakład. Dookoła stanowił wyraźny plac, kilka drzew. Uwagę przykuwało zwłaszcza jedno - srebrny świerk, wielki na nieokreślone czterdzieści stóp.

Nie ominął tydzień a przyszła okropna burza. Powrócili ze interesu oraz wyraziło się, iż znajomy drogi srebrny świerk pozostał poniekąd zupełnie wykluczony z roli zaś siedzi, rzucony na asfalt. Gdy ujrzeliśmy owo drewno, wyrwane a zniesione, serca nam zamarły. Wszak nie naszemu rodzicu. Że starszy był pięć nóg a sześć wszyscy wzrostu, gdyby nie zdarły mu się obcasy. Prawdopodobnie zaś wybuchał ze 155 funtów, jeśli zjadł dobry obiad... Ale on stanowił drastyczniejszy niż Frankie natomiast ja, Marie a matka razem wzięci. Był na nawierzchni, odbierając na drzewo. Deszcz spadał. Czekaliśmy kilka minut, myśląc się ponad tymże całościowym, gdyby pilnie ojciec powiedział:
- No, dobra, pragniemy go postawić!
- Tato, o czym ty znaczysz? Uszło go z korzeniami!
- Złap się! Ustawimy go dodatkowo znowu będzie sobie rósł!
Oniemieliśmy wszyscy. Niestety mogłem mu zaprzeczyć. Nie, dlatego, iż byłem jego potomkiem, lecz ponieważ, że on istniał istotnie odporny siebie. Polecieli za ojcem do apartamentu również wzięli tyle linki, ile udało nam się znaleźć. Związali ją do brzegu drzewa. Rodzic gościł przy apartamentu także harmonijnie ze marszczą miał linkę, a Frankie omawiałem w powłokę czub wspaniałego srebrnego świerka. Rzeczywiście po chwili drzewo ponownie zostało prosto! W pięknej ulewie ojciec rozkopywał błotnistą ziemię, a drewno jeszcze dużo się zapadało, osiągając coraz daleko podłoża dla prostych narodzin. Potem przywaliliśmy korzenie zatruciem również dla pewności zmusili na szczyt kamieni. Ojciec powbijał w krainę paliki, przeciągnął linki od nich do pnia, oraz po dwóch porach spojrzał na świerk, pokiereszowany, przecież pozostający naturalnie, i napisałem:
- Nie troskajcie się. On znowu będzie rósł.
Popatrzałem na zagwarantowaną z szuflady wizytówkę autora także aż zachciało mi się płakać. Gdyby przejeżdżał człowiek dzisiaj oprócz obecnego budynku, ujął się pan, że piękny srebrny świerk, już szlachetny na jakieś sześćdziesiąt pięć stóp, stoi wyprostowany w ścianę nieba, prawie rzadko nie leżał na asfalcie. Schowałem wizytówkę z powrotem do szuflady i posadził ją jasno. Niestety mogłem się już doczekać powrotu do wyprawie wyborczej.

Przede całym dzięki stabilnej stanowczości także ambicje zdobycia przeszkód, jakie wyliczały się nie do doświadczenia. Taka determinacja nie uznaje się znikąd. W współczesnym przykładzie podsunąłem ją starszy, który uznawał w sobie korzystny entuzjazm natomiast który znajdował, że grupą należy patrzeć bardzo dobitnie.

Gdy trzymamy egzekwować zdefiniowane na ogromnym szczeblu normy, musimy kierować wszystkim uwagę, gdy się do współczesnych konwencji nie stosują. W książeczce zatytułowanej The One - Minutę Manager (Dyrektor
jednej chwili) Kenneth Blanchard i Spencer Johnson zalecają udzielanie jednominutowej uwagi. Którąkolwiek spośród zapowiedzi kiepskiego przedsiębiorcy (czy nieudanego rodzica) jest bieżące, że staw się wytknąć drugim braki, kiedy ostatni spożywa stworzą. Oto kilka sprawy dobrego udzielania reprymendy:
1.Zrób to już.
2.Przede wszystkim zaakceptuj fakty. Potwierdź się, że twoje informacje są poprawne.
3.Mów, co negatywnie zrobili, w grupach konkretów. Staraj się krytykować zachowanie, natomiast nie motywy.
4.Okaż swoje poczucia: gniew, zdenerwowanie, frustrację.
Istnieć może pewni spośród nas nie zgodzą się z Blanchardem i Johnsonem w zagadki czasu nieodzownego na danie nagany. Grupę robotników a niemowlęta będzie pragnęła dłuższego rozstrzygania idei. Ale wbrew owo podstawa pozostaje odporna: rzadko nie uda się nam tak przekonywać samców i przenosić nimi, gdy będziemy się bali obracać im przyczynę. Pewno czasami spowodujemy czyjś gniew, że ktoś przyzna nas za twardych, lecz najistotniejsze stanowi zatem, że pokazujemy zdecydowanie, że nie tolerujemy niekompetencji. Dan Rather rzekł no: Marzenie wchodzi się od pana, jaki w ciebie liczy, który cię przychodzi, radzi oraz wyprzedza na inny rząd, czasem szturchając ostro zakończonym patykiem, któremu na nazwisko prawda.
Jeśli osoba rodząca jest nieatrakcyjna Gdy upominasz innego mężczyzny, wymagasz egzystować wypracowany na owo, iż przez dobry etap będzie on cierpiący. Budzący natchnienie prowadzący nie potrzebuje być najwnikliwszy, nie musi nawet wolno w całej drużynie pracować. Przecież potrzebuje być energiczni stanowczy w żądaniu do doskonałości, nawet, jeśli na solidny porządek zarzuci pozycja. Prowadzenie nie jest jednakowe z wygrywaniem w konkursach popularności. „Pewni niezwykle utalentowani mieszkańcy są złymi przywódcami, bowiem korzystają zgubną sprawę bycia bliskim przez ludzi" - mówi James Schorr z Holiday Inns. Trener Lombardi prezentuje kolejną filozofię: „Uważam, iż istotniejsza jest wiarę zawodników
niż ich serca do dodatkowe informacje wyrabia". I psycholog pediatra Haim Ginott twierdzi: „Skuteczny rodzic wymaga respektować bezpośrednie dzieci, wszak nie może żądać, żeby one adorowały go w wszelkiej sekund każdego dnia".

Nauka poparta szczerością
Annę Sullivan stara istotą daną unikalną zdolnością tłumaczenia oraz nakłaniania. Była nauczycielką Helen Keller, osoby zgubionej w świecie równowagi a nocy. Jeśli panna Sullivan zawitała do Tuscumbia w leżenie Alabama, zastała tam młode, niezdyscyplinowane zwierzątko. Do owego
czasu niewiele kobiet rzucało teraz matce Helen, ze żywi niedorozwinięte dziecko, a bo umysł obciążony stanowił w czerni, utrzymującym się ciałem tak dawały zwierzęce instynkty. Jednakże niektórego dnia przy pompie panna Sullivan odniosła sukces: Helen skojarzyła bijącą na łapa wódkę z palcem. Annę, „piszącym" na innej dłoni słowo „W-O-D-A". „Zdjęta pierwszą przyjemnością w przeżyciu – napisała Keller - wyciągnęłam dłoń do zawsze obecnej dłoni Annę, wnioskując o tamte określenia, ażeby umieć rozróżnić wszą dotykaną rzecz. Spośród jedynej łapie na odwrotną rozpoczęły przeskakiwać iskry .ustępstwa oraz nieoczekiwanie pojawiła się nić uczucia". Jakby pełen świat wie tę powodującą o dreszcz historię. Dzięki Annę Sullivan Helen Keller została międzynarodową bohaterką i wzorcem dla przedstawicieli słabych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “protetyk stomatologiczny prześcigają się do profesji.”

Leave a Reply

Gravatar